GPS Sledovanie vozidiel

Osobné vozidlá


  • Zníženie počtu najazdených kilometrov, spotreby a opotrebenia vozidiel
  • Jednoznačné rozlíšenie súkromnej a služobnej cesty
  • Okamžitý prehľad o aktuálnych pozíciách všetkých vozidiel
  • Automatické vedenie knihy jázd
  • Zabezpečenie vozidiel
  • Analýza štýlu jazdy vodičov pomocou akcelerometra
kalkulačka úspor Vyskúšajte zadarmo demo systému
Osobné vozidlo
Náhľad programu
volitelné periferie
logo Veolia Energia Slovensko, a. s.

Veolia Energia Slovensko, a. s.

Spoločnosť na Slovensku pôsobí od roku 1992. Vďaka silnému medzinárodnému zázemiu poskytujú efektívne energetické riešenia a širokú paletu služieb s vysokým štandardom nárokov na ochranu životného prostredia. Hlavnými činnosťami sú výroba a distribúcia tepla a teplej úžitkovej vody, poskytovanie služieb priemyselným klientom, navrhovanie efektívnych energetických riešení a komplexná správa budov. V systéme majú monitorovaných viac ako 200 vozidiel. Zameriavajú sa na sledovanie polohy vozidla a kontrolu PHM.

logo eustream, a.s.

eustream, a.s.

Základným poslaním je preprava zemného plynu na Slovensko a cez územie Slovenskej republiky na európske trhy. Prevádzkujú v Slovenskej republike vysokotlakovú prepravnú sieť zemného plynu. Monitorovacie jednotky majú osadené na 280 kusoch rôznych typoch vozidiel a pracovnej techniky. Ich prioritou je sledovanie pohybu a vyhodnocovanie spotreby vozidiel. Pre spoločnosť Eustream bol programovaný konvertor na automatické vytváranie užívateľov + ich práv na vozidlá, podľa informačného systému SAP.

logo Falck Záchranná a.s.

Falck Záchranná a.s.

Je najväčším poskytovateľom záchrannej zdravotnej služby na Slovensku. V systéme WEBDISPEČINK monitorujeme flotilu väčšiu ako 330 vozidiel. V systéme využívajú sledovanie dodržiavania rýchlostných limitov, štýlu jazdy, spotrebu PHM, a používanie majákov. Pre spoločnosť Falck bol špeciálne naprogramovaný hromadný report štýlu jázd vodičov, ktorý je zasielaný automaticky mailom na konkrétne osoby. Zvláštnosťou vyhodnocovania štýlu jazdy v tejto spoločnosti je rozlišovanie zapnutých a vypnutých majákov a sirén, kedy sa štýl jazdy nevyhodnocuje.

logo EMPIRIA PIEŠŤANY, s.r.o.

EMPIRIA PIEŠŤANY, s.r.o.

Už od roku 1991 je Empiria stabilným partnerom slovenských inštalatérov. Viac ako 1500 realizačných firiem v oblasti voda, kúrenie, plyn, sanita, obklady a dlažby patrí k spokojným zákazníkom 8 veľkoobchodných predajní, siete samoobslužných predajní Empiria Express a 7 kúpeľňových štúdií Lefresh od Bratislavy až po Košice. Hlavným sídlom spoločnosti sú Piešťany. Monitorujeme zmiešaný vozový park. Využívajú vzdialené sťahovanie tachografov pri nákladných vozidlách a ich vozový park ďalej dopĺňajú osobné vozidlá a vysokozdvižné vozíky.